Onze Triple-R partners:

VAN DER AA

JORIS BVBA

DONCKERS EN VERSCHUEREN

LAURYSSENS

YADETRANS

 

Onze partners – infrastructuur:

Beenhouwerij Wannes

Bakkerij De Schutter

De markt op vrijdag in Zandvliet

 

Sponsorlijst:

 AD Delhaize Berendrecht Zandvliet  www.delhaize.be
 Antwerp Welding Supplies  www.antwerpwelding.be
 ATF NV  www.atf.be
 AXA - VAKMO  www.axa.be
 Bakkerij De Schutter  
 Beenhouwerij Pauwels Nicole  
 Beenhouwerij Wannes  
 Brands Reno  
 Bravalo  
 Broodjeszaak 'De Kievit' Zandvliet  
 Café De Volle Ton  
 Café Zwart Schaap  
 Danny Laureyssens glas NV  www.lauryssens.be
 De Schutter Jos - groenvoorziening  
 De Springkampioen  www.despringkampioen.be
 De Verfkerk  
 Delicatessen Van Ostaede  www.pierrevanostaede.be
 Dier en tuincenter Frank en Marleen Verbist  
 Dirk Willems Rieten Daken  www.dirkwillems-rd.be
 Drankenhandel Vandermolen  www.drankenservice-vdm.be
 E&R BVBA  
 Figoosport  www.figoosport.be
 Fimmo  www.fimmo-vastgoed.be
 Gansrijdersvereniging ' De Nieuwe Gans'  
 Garage Kerschot  
 Garage Van Isacker  www.vanisacker.be
 Gebr Simons - Wegenbouw  www.gebr-simons.be
 GEVAS NV  www.gevas.be
 Gobeumin  www.gobeumin.be
 Halewijn BVBA  www.halewijn.be
 Jan Eyking  www.tuinen-eycking.be
 Joris BVBA  
 KBC Berendrecht Zandvliet  www.kbc.be
 Keurslager Lode  
 Markt op vrijdag Zandvliet  
 Martinushoeve  www.martinushoeve.be
 P.Goesaert - P.Crepain BVBA  
 Polderse Zaadhandel  www.horta.be
 Reclam BVBA  www.reclambvba.be
 Restaurant Reigershof  www.hetreigershof.be
 Sack BVBA  
 Schröder-ic epdm  
 Sprancomatic  www.spranco-matic.be
 Steenhouwerij Denisse BVBA  www.steenhouwerij-denisse.be
 t'Ontstopperke  www.ontstopperke.be
 T-Immo  www.timmo.be
 Van der Aa  
 Van Goethem Poorten  www.vangoethempoorten.be
 Vastgoed 03  www.vastgoed03.be
 Verandas Leonard  www.jefleonard.be
 VOF Vlarik (BNP Fortis)  www.bnpparibasfortis.be
 Wijnen Moniez  www.wijnen-moniez.be
 Wim Friet  
 Yadetrans  www.yadetrans.be
 Zakenkantoor Donckers en Verschueren  www.donckersenverschueren.be