Langs deze weg willen we iedereen bedanken die ons jeugdtornooi mee hebben doen slagen.

We verwachten jullie dan ook op de BBQ (www.facebook.com/events/864121920604360) van onze jeugd op 08 juni om het seizoen op een leuke manier af te sluiten.

Het PC Antwerpen maakte gisteren de 2 reeksvoorstellen voor 3de provinciale bekend en zijn als volgt …


Voorstel 1:

K Berchem Sport B, SC Olympic Pirates DBG A, K Wijnegem VC, K Brecht SK, KFC Meerle, KFC Meer, Borsbeek Sport, KVNA Wortel, KFC Berendrecht Sport, Schelle Sport, K Mariaburg VK A, KVS Branst, KFC Zandvliet Sport, SV Aartselaar A, Minderhout VV, FC Ekeren en Nielse SV. 

Geografisch is dit als volgt …

www.voetbalexpress.be/seizoen2018-2019/nieuws/3e%20prov%202019%202020%20voorstel%201.pdf

 

Voorstel 2:

KFC Pulle, K Berchem Sport B, Olympic Pirates DBG A, FC Sint-Jozef Rijkevorsel, K Wijnegem VC, K Brecht SK, KFC Meerle, KFC Meer, Borsbeek Sport, KVNA Wortel, KVV Dosko, KFC Berendrecht Sport, K Mariaburg VK A, KFC Zandvliet Sport, KFC Poppel, Minderhout VV en FC Ekeren. 

Geografisch is dit als volgt …

www.voetbalexpress.be/seizoen2018-2019/nieuws/3e%20prov%202019%202020%20voorstel%202.pdf

Mocht Berlaar-Heikant promoveren naar 3de Amateur Klasse stijgt Alberta FC Schilde naar 3de

provinciale A en gaat KFC Pulle naar 3de provinciale C.

Geografisch is dit dan als volgt …

www.voetbalexpress.be/seizoen2018-2019/nieuws/3e%20prov%202019%202020%20voorstel%202%20bph.pdf

In zowel voorstel 1 als 2 telt onze reeks 17 ploegen.

Iedereen heeft de borden al wel zien staan van "Sterren van de polder" voor het 900 jaar bestaan van Zandvliet en Berendrecht.

Het slotfeest van dit alles gaat door op maandag 10 juni.

Om deze sterren te behalen moeten er verschillende opdrachten uitgevoerd worden. Wij als Zandvliet Sport zijn samen met alle andere verenigingen gevraagd om mee te werken om de eerste ster te behalen.

Wat wordt er concreet van ons gevraagd, zodat we deze ster kunnen behalen.

Een afvaardiging van Zandvliet Sport ,jeugdspelers van alle ploegen die in  tenue's  gezamelijk meewandelen in de stoet.

Hoe verloopt dit Praktisch

Wij dienen een stoet met wandelafstand van 900 meter met 9 verenigingen te organiseren.

Deze zal starten op 10/6/2019 om 14H00 stipt en zal ongeveer een half uurtje duren.

Samenkomst op de Botermarkt te Zandvliet tussen 13H15 - 13H30.

Er worden zoveel mogelijk spelers  van elke ploeg van Zandvliet sport gevraagd.

 

Link evenement: www.facebook.com/events/2383393745280689

 

Op 24, 25 en 26 mei sluiten we het seizoen sportief af met ons jaarlijks jeugdtornooi. Voor dit jaar verwelkomen we volgende ploegen:

Excelsior FC Essen, FC Ekeren, FC Excelsior Kaart, Horendonk FC, K Achterbroek VV, K Berchem Sport, K Kalmthout SK, K Mariaburg VK, K Ternesse VV, K Wijnegem VC,

KFC Berendrecht Sport, KFC Brasschaat, KFC Hever, KFC Sint Job, KSK Ekeren Donk, KSV Wildert, Loenhout SK, Patro Hoevenen, R Cappellen FC, RCS Oost Soubourg,

Simikos, SK Nieuw Stabroek, Sporting Burcht FC, SV Driehoek, SV Noorse en Verbroedering Zwijndrecht.

Deze 26 ploegen vaardigen maar liefst 99 teams af op deze 3 voetbaldagen.

De wedstrijden vangen aan :

24-05     18H30

25-05     09H00

26-05     09H15

Hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind en mogen we op een mooi zonnetje rekenen.

Tot op ons tornooi !!!!!

statenloop 1  statenloop 2  statenloop 3 

 

2.5 km meisjes

1. Thaila Lanckbeen 

 

 

 

 5 km Vrouwen

1. Kathleen Rul

2. Lisa Hendrickx

3. Carina Eyckmans

 

 10 km Vrouwen

1. Christel Van Gaever

2. Maaike Kerschot

3. Sabine Van Den Bogaert 

 

 2.5 km jongens

1. Rune Marynissen

2. Siebe Cornelissens

3. Delano De Backer

 

5 km Mannen

1. Micky Verschueren

2. Jari Plompen

3. Andy De Prins

 

 10 km Mannen

1. Kevin Jacobs

2. Victor Verstrepen

3. Maarten Huybrechts

 

 

Meer foto's op : www.polderke.com/2019/05/19/loopcriterium-van-start

Volledige Uitslag